Yhteystiedot

Super työttömyyskassa

Postitusosoite PL 117, 00521 Helsinki
Käyntiosoite Kellosilta 3, 00520 Helsinki
Puhelinpalvelu 09 2727 9377
arkisin klo 9-13
Faksi 09 278 6531
Sähköposti tkpalvelu (ät) supertk.fi
Huom! Sähköpostilla palvelemme ainoastaan viranomaisia ja muita sidosryhmiä (mm. tilitoimistot)

Toimisto on avoinna arkipäivinä klo 8.30 - 16.00
(kesäaikana 1.6. – 31.8. klo 8.30 - 15)

Stefan Högnabba

Stefan Högnabba

kassanjohtaja

puh. 09 2727 9310

stefan.hognabba@supertk.fi

Eija Fjäder-Taalikka

Eija Fjäder-Taalikka

Toimistosihteeri

gsm. 044 706 4557

eija.fjader-taalikka@supertk.fi

Reima Poittinen

Reima Poittinen

Talousvastaava

puh. 09 2727 9311

reima.poittinen@supertk.fi

Sirpa Kallioniemi-Lahti

Sirpa Kallioniemi-Lahti

Palveluvastaava

puh. 09 2727 9312

gsm. 050 302 4384

sirpa.kallioniemi-lahti@supertk.fi

Sirkka Rytinki

Sirkka Rytinki

Etuusvastaava

puh. 09 2727 9370

gsm. 050 310 1211

sirkka.rytinki@supertk.fi

Merja Ala-Uotila

Merja Ala-Uotila

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9388

Mari Berg-Abonce

Mari Berg-Abonce

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9383

Sasu Haartti

Sasu Haartti

etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9327

Ritva Heikkilä

Ritva Heikkilä

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9374

Tiina Joutsela

Tiina Joutsela

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9324

Susanna Jämbäck

Susanna Jämbäck

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9386

Mia Kiri

Mia Kiri

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9384

mia.kiri@supertk.fi

Pekka Koivunen

Pekka Koivunen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9381

gsm. 050 310 1213

pekka.koivunen@supertk.fi

Riikka Korpelainen

Riikka Korpelainen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9322

Mira Koskinen

Mira Koskinen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9382

Hannele Käyhty

Hannele Käyhty

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9378

hannele.kayhty@supertk.fi

Tuula Laukkanen

Tuula Laukkanen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9379

Tarja Lievonen

Tarja Lievonen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9385

Kirsi Lindström

Kirsi Lindström

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9326

Irmeli Nummelin

Irmeli Nummelin

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9373

Raija Pearlman

Raija Pearlman

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9371

Maija Peltonen

Maija Peltonen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9320

Nina Nurminen

Nina Nurminen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9376

nina.nurminen@supertk.fi

Tiina Nöjd

Tiina Nöjd

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9325

Siru Puikkonen

Siru Puikkonen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9323

Sari Räsänen

Sari Räsänen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9375

Ilari Uimonen

Ilari Uimonen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9372

Mirka Valtonen

Mirka Valtonen

Etuuskäsittelijä

puh. 09 2727 9328

Kristiina Ahola

Kristiina Ahola

Takaisinperintä

puh. 09 2727 9321

kristiina.ahola@supertk.fi

Stiina Riihelä

Stiina Riihelä

Takaisinperintä

puh. 09 2727 9380

stiina.riihela@supertk.fi