Yhteystiedot

Super työttömyyskassa

Postitusosoite PL 117, 00521 Helsinki
Käyntiosoite Kellosilta 3, 00520 Helsinki
Puhelinpalvelu 09 2727 9377
maanantaisin ja perjantaisi klo 9-13
keskiviikkoisin klo 12-15
Puhelinpalvelun kiireisin aika on klo 9-10 ja 12-13
Faksi 09 278 6531
Sähköposti tkpalvelu (ät) supertk.fi
Huom! Sähköpostilla palvelemme ainoastaan viranomaisia ja muita sidosryhmiä (mm. tilitoimistot)

Toimisto on avoinna arkipäivinä klo 8.30 - 16.00
(kesäaikana 1.6. – 31.8. klo 8.30 - 15)

Mika Rönnholm

Mika Rönnholm

Puheenjohtaja

mika.ronnholm@supertk.fi

Helena Heljakka

Helena Heljakka

helena.heljakka@supertk.fi

Päivi Inberg

Päivi Inberg

paivi.inberg@supertk.fi

Riitta Juujärvi

Riitta Juujärvi

riitta.juujarvi@supertk.fi

Eila Keskinen

Eila Keskinen

eila.keskinen@supertk.fi

Katja Kinnunen

Katja Kinnunen

katja.kinnunen@supertk.fi

Satu Länsmans

Satu Länsmans

satu.lansmans@supertk.fi

Silja Paavola

Silja Paavola

silja.paavola@superliitto.fi

Minna Sivanne

Minna Sivanne

minna.sivanne@supertk.fi

Paula Vartiainen

Paula Vartiainen

paula.vartiainen@supertk.fi