move to content

Jos aloitat kokoaikatyön tai osa-aikatyön lähetä kassalle työsopimus hakemuksen liitteenä.

Staff      
Matti Romakkaniemi Fund Direction matti.romakkaniemi(at)supertk.fi 09 2727 9365
Antti Murto  Financial and Administrative Manager antti.murto(at)supertk.fi 09 2727 9367
Päivi West Service Manager paivi.west(at)supertk.fi 09 2727 9389
Pekka Koivunen  Data Protection Officer pekka.koivunen(at)supertk.fi 050 310 1213

Also the fund empolys about 30 people. Most work as benefit handlers.

Administration  
Puheenjohtaja Mika Rönnholm mika.ronnholm(at)supertk.fi
Riitta Juujärvi riitta.juujarvi(at)supertk.fi
Satu Länsmans satu.lansmans(at)supertk.fi
Minna Sivanne minna.sivanne(at)supertk.fi
Päivi Inberg paivi.inberg(at)superliitto.fi
Tuula Rantamo tuula.rantamo(at)supertk.fi
Silja Paavola silja.paavola(at)superliitto.fi
Jaana Dalén jaana.dalen(at)superliitto.fi