flytta till innehållet

Jos aloitat kokoaikatyön tai osa-aikatyön lähetä kassalle työsopimus hakemuksen liitteenä.

Personal      
Matti Romakkaniemi Kassadirektös matti.romakkaniemi(at)supertk.fi 09 2727 9365
Antti Murto  Ekonomi- och administrationschef antti.murto(at)supertk.fi 09 2727 9367
Päivi West Servicechef paivi.west(at)supertk.fi 09 2727 9389
Pekka Koivunen  Dataskyddsansvarig pekka.koivunen(at)supertk.fi 050 310 1213

Utöver dessa arbetar ca 30 personer i andra uppgifter, varav de flesta som förmånshandläggare.

Styrelse  
Puheenjohtaja Mika Rönnholm mika.ronnholm(at)supertk.fi
Riitta Juujärvi riitta.juujarvi(at)supertk.fi
Satu Länsmans satu.lansmans(at)supertk.fi
Minna Sivanne minna.sivanne(at)supertk.fi
Päivi Inberg paivi.inberg(at)superliitto.fi
Tuula Rantamo tuula.rantamo(at)supertk.fi
Silja Paavola silja.paavola@(at)superliitto.fi
Jaana Dalén jaana.dalen(at)superliitto.fi