Siirry sisältöön

Tarkistathan, että lähetät hakemuksen oikealta ajalta ja liität mukaan tarvittavat liitteet. Mitä huolellisemmin hakemus on täytetty, sitä nopeammin kassa saa hakemuksesi käsiteltyä.

Ohjeet hakemiseen

Henkilökunta      
Matti Romakkaniemi Kassanjohtaja matti.romakkaniemi(at)supertk.fi 09 2727 9365
Antti Murto  Talous- ja hallinto­päällikkö antti.murto(at)supertk.fi 09 2727 9367
Pekka Koivunen  Tietosuoja­vastaava pekka.koivunen(at)supertk.fi 050 310 1213

Lisäksi kassassa työskentelee muissa tehtävissä n. 30 henkilöä, joista suurin osa etuuskäsittelijöinä.

Kassan hallitus 2022  
Puheenjohtaja Mika Rönnholm mika.ronnholm(at)supertk.fi
Riitta Juujärvi riitta.juujarvi(at)supertk.fi
Satu Länsmans satu.lansmans(at)supertk.fi
Minna Sivanne minna.sivanne(at)supertk.fi
Päivi Inberg paivi.inberg(at)superliitto.fi
Katja Kinnunen katja.kinnunen(at)supertk.fi
Silja Paavola silja.paavola(at)superliitto.fi
Jaana Dalén jaana.dalen(at)superliitto.fi

Voit lähettää palautetta kassalle palautelomakkeen kautta. Huomio, että voit lähettää viestejä myös Nettikassan kautta.