Siirry sisältöön
Henkilökunta    
Matti Romakkaniemi kassanjohtaja matti.romakkaniemi(at)supertk.fi, puh. 09 27279365
Antti Murto talous- ja hallintopäällikkö  
Pekka Koivunen tietosuojavastaava

tietosuojavastaava(at)supertk.fi

pekka.koivunen(at)supertk.fi puh. 050 310 1213

Lisäksi kassassa työskentelee muissa tehtävissä n. 25 henkilöä, joista suurin osa etuuskäsittelijöinä.

Voit lähettää palautetta kassalle palautelomakkeen kautta. Huomio, että voit lähettää viestejä myös Nettikassan kautta.

Kassan hallitus 2023  
Puheenjohtaja Minna Sivanne minna.sivanne(at)supertk.fi
Timo Raesalmi   timo.raesalmi(at)supertk.fi
Satu Länsmans satu.lansmans(at)supertk.fi
Jaana Halonen jaana.halonen(at)supertk.fi
Jenni Päätalo jenni.paatalo(at)supertk.fi
Birgitta Orrela  birgitta.orrela(at)supertk.fi
Tanja Salmi tanja.salmi(at)supertk.fi
Päivi Hautala paivi.hautala(at)supertk.fi