Siirry sisältöön
Henkilökunta      
Matti Romakkaniemi Kassanjohtaja matti.romakkaniemi(at)supertk.fi 09 2727 9365
Antti Murto  Talous- ja hallinto­päällikkö antti.murto(at)supertk.fi 09 2727 9367
Päivi West Palvelupäällikkö paivi.west(at)supertk.fi 09 2727 9389
Pekka Koivunen  Tietosuoja­vastaava pekka.koivunen(at)supertk.fi 050 310 1213

Lisäksi kassassa työskentelee muissa tehtävissä n. 30 henkilöä, joista suurin osa etuuskäsittelijöinä.

Kassan hallitus 2022  
Puheenjohtaja Mika Rönnholm mika.ronnholm(at)supertk.fi
Riitta Juujärvi riitta.juujarvi(at)supertk.fi
Satu Länsmans satu.lansmans(at)supertk.fi
Minna Sivanne minna.sivanne(at)supertk.fi
Päivi Inberg paivi.inberg(at)superliitto.fi
Tuula Rantamo tuula.rantamo(at)supertk.fi
Silja Paavola silja.paavola(at)superliitto.fi
Jaana Dalén jaana.dalen(at)superliitto.fi

Voit lähettää palautetta kassalle palautelomakkeen kautta. Huomio, että voit lähettää viestejä myös Nettikassan kautta.